Studijas pakalpojumi

Lapu sasaiste

Tā ir strukturētas atzīmes veidošana, kas balstoties uz maketa vai šablona tiek korekti atainota visās pārlūkprogrammās.

Studijas pakalpojumi

Kodēšana PHP un Javascript valodās

Starppārlūku programmēšana PHP, MYSQL, JavaScript, AJAX, DOM, JQuery, MooTools.

Studijas pakalpojumi

CMS integrēšana mājas lapā

Pats sekojiet līdzi savai lapai vienkārši, droši un ērti. CMS - satura vadības sistēma.

Studijas pakalpojumi

Lapas optimizācija un atpazīstamības veicināšana

Interneta resursa optimizācija - tas ir pirmais un vissvarīgākais solis lapas atpazīstamības veicināšanā.

Studijas pakalpojumi

Lapas reklāma internetā

Bannera un teksta veida reklāmas izgatavošana un izvietošana Internetā.

Изготовление сайтов


Ekskluzīvs dizains PDF Drukāt E-pasts

Kādēļ ir nepieciešams ekskluzīvs dizains?

Viss it kā ir diezgan pašsaprotami - ja vēlaties izcelties citu vidū. Taču ierindas lietotājam, kas meklē konkrētu preci vai pakalpojumu, ārējais dizains nav īpaši būtisks - galvenais, lai lapa būtu ērta lietošanā un tajā būtu atrodama nepieciešamā informācija.

Pastāv uzskats, ka lietotājs parasti caurskata desmitiem lapu kā rezultātā tās visas viņa atmiņā "saplūst" vienā veselumā. Tādēļ, lai cik labs arī būtu lapas dizains, lietotājs to tāpat neatcerēsies - viņam ne jau dizains ir vajadzīgs, bet informācija.

Taču tagad iedomājaties uz mirkli, ka visas lapas internetā ir izveidotas vienādi - gan dizains, gan navigācija, gan krāsu gamma. Vai šādā situācijā būtu ērti meklēt informāciju internetā? Laikam jau Jā! Jo citādi, kamēr cilvēks izprot katru lapu, tās navigāciju, saites un, kur jāklikšķina paiet zināms laiks. Un vēl mēdz būt tā, ka pārmērīga dizainera darba rezultātā tiek paslēpti navigācijas elementi tik rūpīgi, ka gribēdams lietotājs tos nespēj pamanīt.

Pēc šāda principa ir izveidoti lielie informatīvie projekti, kas sevī apvieno informāciju par simtiem piegādātāju, preču ražotāju un pakalpojumu sniedzēju. Un tas ir diez gan ērts risinājums, ja tiek nodrošinātas meklētāja iespējas konkrētajā mājas lapā. Izlasot šo manis iepriekš minēto visticamāk šķiet, ka nemaz nav nepieciešams veidot individuālu, pamanāmu lapu, pie tam vēl ar ekskluzīvu dizainu. Taču tā nav un tas tā ir vairāku iemeslu dēļ.

  • Daudzās biznesa nozarēs konkurentu cīņas notiek nevis cenu vai pat produktu/pakalpojumu kvalitātes līmenī, bet gan dažādu, pirmajā mirklī šķietami nenozīmīgu, mazu elementu līmenī, kuri potenciālajam patērētājam spēj radīt pozitīvu iespaidu par piedāvāto preci vai pakalpojumu, kā arī kompāniju kopumā. Te ir runa par tādām detaļām, kuras palīdz izvēlēties, jo jāatceras, ka nav viegli izvēlēties kaut ko vienu, ja piedāvājuma klāstā ir vesels lērums ar pilnīgi vienādiem piedāvājumiem. Un te ir tā vieta, kur lapas apmeklētājam ir jāpiepalīdz - sākumā ar skaistu, oriģinālu un neatkārtojamu dizainu.
  • Katrs uzņēmums vēlas atšķirties no citiem. Un tā ir laba un motivējoša vēlēšanās.
  • Korporatīvās lapas dažreiz mēdz saukt arī par interneta pārstāvniecībām, on-line biroju - un tie nav tikai tukši vārdi. Ir pašsaprotami, ka katrs vēlas iekārtot savu biroju, savu darba vietu tā, lai konkurenti kļūtu nedaudz skaudīgi, bet apmeklētāji teiktu: "Jūsu kompānijas mājas lapa ir fantastiska, lieliska". Un ir būtiski atcerēties, ka salīdzinājumā ar ekskluzīva biroja dizaina iekārtošanu, mājas lapas dizaina izmaksas ir daudz zemākas.
  • Ir patīkami, ja jūsu īpašumā ir profesionāli veidota, pārdomāta mājas lapa ar ekskluzīvu dizainu. Ir patīkami, ja mājas lapas vadības rīki ir veidoti tik vienkārši, ka ar tiem brīvi var operēt arī lapas īpašnieki. Un galu galā, der atcerēties, ka to novērtēs arī klients - visticamāk, ka nevienam neradīsies vēlēšanās pastāvīgi apmeklēt mājas lapu, kura ļoti līdzinās visām pārējām.

No tā var izdarīt secinājumu, ka mājas lapas ekskluzīva dizaina izstrāde sevi pilnībā attaisno. Arī ņemot vērā šāda dizaina izstrādes salīdzinoši augstās izmaksas.

Uz galveno Pasūtīt ekskluzīvu dizainu
 


Kontaktinformācija

  • eMail: aleksej[at]gordejev.lv
  • Skype: gor-a.
  • ICQ: 562387381
  • Telefons: (+371) 26673458
Top.LV Latvijas Reitingi
Rambler's Top100