Studijas pakalpojumi

Lapu sasaiste

Tā ir strukturētas atzīmes veidošana, kas balstoties uz maketa vai šablona tiek korekti atainota visās pārlūkprogrammās.

Studijas pakalpojumi

Kodēšana PHP un Javascript valodās

Starppārlūku programmēšana PHP, MYSQL, JavaScript, AJAX, DOM, JQuery, MooTools.

Studijas pakalpojumi

CMS integrēšana mājas lapā

Pats sekojiet līdzi savai lapai vienkārši, droši un ērti. CMS - satura vadības sistēma.

Studijas pakalpojumi

Lapas optimizācija un atpazīstamības veicināšana

Interneta resursa optimizācija - tas ir pirmais un vissvarīgākais solis lapas atpazīstamības veicināšanā.

Studijas pakalpojumi

Lapas reklāma internetā

Bannera un teksta veida reklāmas izgatavošana un izvietošana Internetā.

Изготовление сайтов


Optimizācija un veicināšanas pasākumi PDF Drukāt E-pasts

Lapas atpazīstamības veicināšana - tā ir lapas redzamības (popularitātes) veicināšana mūsdienu meklētājos. Šī soļa uzdevums ir potenciāli ieinteresētās mērķauditorijas plūsmas palielināšana jūsu mājas lapas apmeklētāju plūsmā - auditorijas, kura pēc būtības jau ir gatava iegādāties kādu no Jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Meklēšanas sistēmas dod mums lieliskas reklāmas iespējas, jo taču lielākā daļa lietotāju, sevi interesējošo produktu meklēšanai, izmanto tieši meklētāju sistēmas kā Google, Yandex u.c.

Pie tam, ja mēs skatāmies uz meklētāju sistēmām šodien, tad to starpā iezīmējas vairāki līderi - atkarībā no to lokālās piederības. Piemēram, "ru-netā", šobrīd spožas līderpozīcijas ieņem Yandex meklētājs, kurš akumulē 60 - 70% no visas krievvalodīgo auditorijas, kamēr Eiropā tas ir Google. Tādēļ šodien, realizējot lapas "promotēšanas" pasākumus, būtisks uzsvars tiek likts tieši uz šīm sistēmām, kā rezultātā tiek ņemtas vērā tieši šo meklētāju meklēšanas algoritmu īpatnības.

Otra, pēc nozīmības lielākā krievvalodīgo meklētāju sistēma, ir Rambler. Pēdējos gados gan Rambler ir ievērojami samazinājis ikdienas aktīvo apmeklētāju daļu un tā šodien sastāda ap 20% tirgus un, visticamāk, perspektīvā tā turpinās samazināties, ja vien uzņēmuma vadība neveiks kādus nopietnus mārketinga soļus, kas ļaus atgriezt zaudēto tirgus daļu, tādējādi atgūstot zaudētās tirgus pozīcijas.

Lapas atpazīstamības veicināšanas metodes: mēs, veicot šāda veida uzlabojumus, neizmantojam savā darbībā tādas metodes, kas nākotnē varētu kavēt/ierobežot mūsu klientu mājas lapu atpazīstamību meklētāju sistēmās vai, vēl jo vairāk, novest līdz situācijai, kas kāda no mūsu klientu lapām tiek izslēgtas no meklētāju sistēmu indeksiem (doorway, cloacking, neredzams teksts u. tml.). Pirmkārt, šāda rīcību būtu vērtējama kā neētiska un, otrkārt, šādas metodes neļautu sasniegt vēlamo ilgtermiņa rezultātu. Pie tam, mūsu profesionālajā darbībā mēs vienmēr cenšamies likt uzsvaru tieši uz ilgtermiņa sadarbību ar mūsu klientiem.

Lapas atpazīstamības veicināšana - tas ir darbietilpīgs process, kas ir iedalāms vairākos posmos, kas sevī ietver tādus posmus kā lapas optimizācija un lapas atpazīstamības veicināšana.

Lapas atpazīstamības veicināšana - tas ir pasākumu kopums, kas ir vērsti uz pēc iespējas lielāka skaita mērķa apmeklētāju piesaisti no meklētāju sistēmām. Lapas atpazīstamības veicināšana tiek uzsākta ar lapas optimizāciju/pielāgošanu dažādu meklētāju prasījumu parametriem.

Lapas optimizācija sastāv no vairākiem obligātiem pasākumiem ar mērķi uzlabot lapas redzamību noteiktu meklētāju datubāzēs. Lapas optimizācija sastāv ne tikai no dažādu atslēgas vārdu piesaistes tai vai citai lapai, ļoti būtiski ir izveidot arī optimālu lapas struktūru, kas pēc iespējas samazinātu laiku, kas nepieciešams meklētāju sistēmām tās indeksācijai.

Lapas optimizācijai un atpazīstamības veicināšanai galvenokārt ir jābūt orientētai uz lietotāju, nevis meklētāju sistēmām. Ja šī procesa ietvaros tiks likts uzsvars tikai uz meklētāju sistēmu, tad pastāv liela iespējamība iegūt pretēju efektu - meklētāju sistēma var samazināt lapas reitingu un sliktākajā gadījumā to arī nobloķēt (izdzēst to no saviem indeksiem).

Lapas optimizācija atbilstoši meklētāju algoritmiem šodien ir viens no populārākajiem reklāmas veidiem. To var izskaidrot galvenokārt jau ar salīdzinoši mazajām investīcijām, kas ir nepieciešamas šāda "projekta" realizēšanai, kā arī ar iegūto rezultātu, kas ļauj piesaistīt lielāku skaitu cilvēku, kas ir ieinteresēti Jūsu produktos un pakalpojumos.

Kā mēs strādājam

 1. Jūs aizpildāt pasūtījuma formu. Norādāt tajā savu vārdu vai uzņēmuma nosaukumu, e-pasta adresi, lapas adresi un/vai citu kontaktinformāciju;
  • Sniedzat īsu projekta uzdevuma aprakstu;
 2. Mēs sazināmies ar Jums un izrunājam optimizācijas projekta detaļas, tā izmaksas un nodošanas termiņu.
 3. Jūs veicat priekšapmaksu 10 - 50% jebkurā Jums ērtā veidā.
 4. Iepriekš norunātajā termiņā mēs Jums sniedzam sava darba rezultātu.
 5. Tiek veikts atlikušais norēķins.

 

Uz galveno Pasūtīt lapas optimizācijas projektu
 


Kontaktinformācija

 • eMail: aleksej[at]gordejev.lv
 • Skype: gor-a.
 • ICQ: 562387381
 • Telefons: (+371) 26673458
Top.LV Latvijas Reitingi
Rambler's Top100