Studijas pakalpojumi

Lapu sasaiste

Tā ir strukturētas atzīmes veidošana, kas balstoties uz maketa vai šablona tiek korekti atainota visās pārlūkprogrammās.

Studijas pakalpojumi

Kodēšana PHP un Javascript valodās

Starppārlūku programmēšana PHP, MYSQL, JavaScript, AJAX, DOM, JQuery, MooTools.

Studijas pakalpojumi

CMS integrēšana mājas lapā

Pats sekojiet līdzi savai lapai vienkārši, droši un ērti. CMS - satura vadības sistēma.

Studijas pakalpojumi

Lapas optimizācija un atpazīstamības veicināšana

Interneta resursa optimizācija - tas ir pirmais un vissvarīgākais solis lapas atpazīstamības veicināšanā.

Studijas pakalpojumi

Lapas reklāma internetā

Bannera un teksta veida reklāmas izgatavošana un izvietošana Internetā.

Изготовление сайтов


Par Mani PDF Drukāt E-pasts

Esmu privātais web-dizaineris, manas profesionālās darbības virzieni ir - aplikāciju izstrāde, mājas lapu dizaina izstrāde un sasaiste, mājas lapu optimizācija jeb SEO, lapas vadības sistēmu (CMS) izstrāde un integrēšana, uzņēmumu stila un zīmola izstrāde, poligrāfisko produktu dizains, reklāma un programmēšana.

Mana filozofija

Laba mājas lapa sastāv no divām līdzvērtīgām daļām, lapas ārējā dizaina, kā arī no lapas funkcionalitātes un struktūras. Jūsu lapa, visticamāk, nedos veiksmīgu un perspektīvu rezultātu, ja Jūsu skaistajā lapā būs grūti orientēties, vai arī gadījumos, ja Jūsu labi strukturētā lapa nebūs vizuāli pievilcīga. Laba mājas lapa iespiežas atmiņā pateicoties savai ārējai jeb estētiskajai pievilcībai, kā arī iekšējai - funkcionalitātei.Toggle editor

Iemaņas

Mājas lapu izveide, sasaiste, optimizācija un re-dizains, kā arī satura vadības sistēmas iestatīšana, ir pamatlietas, ar kurām nodarbojos. Manu zināšanu pamatā ir: CSS (CSS3), HTML, SQL, PHP, JavaScript, jQuery, MySQL, Flash, Ajax, CMS (Mambo, WordPress, Joomla и др.), Adobe Photoshop, DreamWeaver CS, Corel Draw.

Politika

Es uzņemos veikt tos darbus, kas sniegs pozitīvu rezultātu pasūtītājam un prieku izstrādātājam (tas ir man). Web-dizainam es pievēršos ar lielu entuziasmu un mīlestību - tas ir mans vaļasprieks, tāpēc arī rezultāts vienmēr sanāk augstā līmenī.

Es veicinu manu klientu biznesa attīstību ar interneta tehnoloģiju palīdzību. Atrodu unikālus risinājumus informācijas izvietošanai un noformēšanai.

Aleksej Gordejev

 

Алексей Гордеев

Kontaktinformācija

  • eMail: aleksej[at]gordejev.lv
  • Skype: gor-a.
  • ICQ: 562387381
  • Telefons: (+371) 26673458
Top.LV Latvijas Reitingi
Rambler's Top100