Особое предложение

Сайт в кредит!

Перед Вами открывается прекрамная возможность, как и любой другой продукт, товар, услугу приобрести сайт в кредит.

Особое предложение

Сайт Бесплатно!

Если вам необходимо рассказать о себе и своей деятельности в Интернете, мы с радостью поможем вам это сделать.

Особое предложение

Доменные имена

Купив у нас уникальное доменное имя, Вы получите новых клиентов, которые окупят все ваши затраты на покупку домена.

Особое предложение

Обcлуживание сайтов

Обновление данных (информации о компании, новости, каталог продукции и услуг, прайс-лист и т.д.).

Изготовление сайтов


Lapas izveidei kredītā! PDF Drukāt E-pasts

Mēs piedāvājam dzīvot ar pozitīvu noskaņu sirdī un kopā tikt pāri grūtajiem laikiem. Pasaulē vēl jo projām spēkā pieņemas krīzes ar vien jūtamā ietekme, taču dzīve nav apstājusies un tā piedāvā ar vien jaunus, grūtus, nestandarta uzdevumus. Un ja Jūs šobrīd esat nolēmis uzsākt jaunu biznesu vai arī iedvest jaunu elpu kādā no saviem jau pastāvošajiem biznesa virzieniem, taču naudas līdzekļu plānu realizēšanai nepietiek? Vai arī nākas samazināt izdevumus?

Piedāvājums Jums inovatīvu pakalpojumu - pasūtīt mājas lapu UZ KREDĪTA NOSACĪJUMIEM. Nekā neparasta tajā nav - mājas lapa ir gluži tāds pats produkts kā visi citi, tāpēc tagad Jums tiek piedāvāta lieliska iespēja iegādāties mājas lapu kredītā - līdzīgi kā tas ir ar citiem produktiem.

Sadarbības nosacījumi

Pusi no lapas izveides izmaksām Jūs nosedzat lapas izveides procesa gaitā, pārējo daļu 6 - 9 mēnešu laikā. Bez jebkādām papildus izmaksām, kā piemēram, procenti. Pie tam, mēs to piedāvājm bez jebkādiem starpniekiem - bankām vai citiem kreditoriem - par ķīlu kalpos jūsu lapa.

Pēc pilnas mājas lapas izstrādes vērtības dzēšanas, jūs kļūsiet par pilntiesīgu izveidotā interneta resursa īpašnieku un Jums tiks nodota visa, ar lapas reģistrāciju saistītā, informācija (kā pieejas kodi domēnam un lapas vadības rīkiem).

Līdz brīdim kamēr Jūs pilnā apmērā būsiet norēķinājies par lapas izstrādi, tā atradīsies uz mūsu serveriem.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jūs laicīgi nebūsiet veicis maksājumu par padarīto darbu līdz iepriekš atrunātajam maksājuma datumam, un tas tiks kavēts vairāk kā 10 darba dienas, mēs būsim spiesti apturēt interneta resursa darbību līdz brīdim, kad iekavētais maksājums tiks nosegts.

Nākotnē, kad lapas izstrādes tiks pilnībā segtas, uz visiem darbiem, kas būs saistīti ar esošās lapas modernizāciju (cita dizaina izveidi, papildinājumu izstrādi u. tml.) mēs sniegsim 20% atlaidi.

Protams, pastāv iespēja arī priekšlaicīgi nomaksāt atlikušo summu par mājas lapas izstrādi, bez jebkādas komisiju maksas noteikšanas no mūsu puses. Šādu iniciatīvu mēs viennozīmīgi atbalstām.

Kāpēc pie mums ir izdevīgāk.

Cena ir atbilstoša kvalitātei – tas ir vienīgais pareizais un optimālais ceļš biznesā. Citiem vārdiem, ja uzņēmums pozicionē augstu kvalitāti par pazeminātām cenām, saprātīgs klients tūlīt pat uzdos sev jautājumu - vai te kaut kas nav kārtībā? Tāpēc, ka nevienam nav noslēpums, ka jebkurš darbs jāatalgo atbilstoši darba kvalitātei, līdz ar to, ievērojami samazināta cena var liecināt arī par atbilstošu darbu kvalitāti.

Tieši tāpat arī pārlieku augsta cena, lai kāds arī nebūtu pakalpojums vai prece, kuru Jūs saņemat, lai cik atpazīstams un dzirdēts liktos zīmols, nevar liecināt par pārmērīgu produktu kvalitāti. Tirgus līderi parasti ir noslogoti ar pārmērīgiem pasūtījumu apjomiem, kā rezultātā viņi ir spiesti paaugstināt cenas ar nolūku pie mazākām izmaksām, saņemt lielāku peļņu.

Mūsu pakalpojumu cenas ir kaut kur pa vidu starp augstāk minētajiem piemēriem. Mēs nemēdzam dempingot, lieliski izprotot šādas pieejas bezjēdzību maza apjoma ražošanā, kāds pēc būtības ir mājas lapu izveides un to atpazīstamības veicināšanas bizness. Tāpat mēs nepiedāvājam arī bezkaunīgi augstas cenas. Mēs orientējamies uz vidējo cenu segmentu, vienlaikus nodrošinot arī cienīgu mūsu radīto produktu kvalitāti.

Ir vērts atzīmēt, ka kompleksa pasūtījuma gadījumā mēs piedāvājam arī atlaides, par tām vienojoties sarunu gaitā.

Uz galveno Pasūtīt lapas izveidi kredītā
 


Алексей Гордеев

Kontaktinformācija

  • eMail: aleksej[at]gordejev.lv
  • Skype: gor-a.
  • ICQ: 562387381
  • Telefons: (+371) 26673458
Top.LV Latvijas Reitingi
Rambler's Top100